Duvar Kağıtları - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

10 Aralık 2019 Salı

Duvar Kağıtları

Ev dekorunda salon oda mutfak hemen hemen Evin her tarafında kullanılan evin havasını değiştiren Odaların salon veya mutfağın duvarlarına zengin bir görsellik kazandıran duvar kağıtları tarihi çok geçmişe dayanmaktadır,Geçmişte pek bilinmese de son yıllarda oldukça beğenilen ve ilgi gören bir dekorasyon olmuştur. Duvar duvar kağıtları duvarlara kullanıldığında kesinlikle muhteşem bir görüntü oluşturur. Her renkte her tarzda her zevke uygun duvar kağıdı çeşitleri bulunmaktadır.
Evin dekoruna eşsiz bir zenginlik katan duvar kağıtları kullanıldığı zaman evde ciddi bir değişim olduğunu göreceksiniz. Duvar kağıtlarının evin değişimi açısından görselliği açısından farklılığı açısından büyük bir etkisi vardır. Resimde görmüş olduğunuz duvar kağıdı uzaktan bakıldığında gerçekten taşlardan yapılmış bir duvar olarak gözüküyor. Özellikle Şömineli evlerde kullanılan ve çok tercih edilen bir duvar kağıdıdır gayet şık ve zengin bir görünümü vardır.
Bir evin dekorunda göze ilk gelen ilk dikkat ettiğimiz şey o evin duvarları dır dekorasyonudur. Duvar kağıdı bu konuda Büyük bir rol oynar. Bu duvar kağıdı modelimiz ise gayet sade taşlardan yapılmış bir duvar görünümü veriyor. Duvar kağıdının desenleri o kadar gerçekçi duruyor ki ona elimizde dokunmadığımız sürece gerçekten taşlardan yapılmış bir duvar olduğunu zannederim.
duvar kağıdı yapılmamış bir ev gördüğümüzde beğenmezsek bile onu duvar kağıdı yapılmış halini gördüğümüz zaman beğenmediğimiz eve hayran kalırız. Yine bir başka modelimiz gayet şık zengin bir havası olan duvar kağıdı modelimiz dir genellikle işyeri veya ofis dekoru için en çok tercih edilen modelimizir. İşlerinize ofisinize farklı bir zenginlik farklı bir görsellik kazandırmak istiyorsanız bu modeli denemenizi tavsiye ederim.
Hayatımızda sahip olmak istediğimiz şeylerden en önemlisi bir ev sahibi olmaktır. O evin güzel bakımlı temiz hijyenik olmasını isteriz. Kare şekilli üç boyutlu duvar kağıdı modelimiz gayet renkli ve ihtişamlı bir modeldir. Eğer rengarenk bir salonunuz olmasını istiyorsanız üç boyutlu duvar kağıdı modelimizi mutlaka denemelisiniz.
Gelen akrabalarımızı gelen misafirlerimizi her zaman kusursuz bir evde ağırlamak isteriz. Duvar kağıtlarının birçok çeşidi birçok desenei Her ev dekoruna göre çeşitleri vardır. Kerpiç görünümlü bu duvar kağıdı modelimiz solun dekorunda kullanılan bir modeldir.Salonunuzda nostalji bir görünüm farklı bir dizayn yaratmak istiyorsanız bu modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Çocuk odası için oturma odası için salon için mutfak için ya da bir ofis için bir iş yeri için farklı farklı duvar kağıdı çeşitleri bulmak mümkün. İnce zarif Desenleri ile sadeliği ile oldukça ağır ve zengin bir hava yaratan modelimiz. Mutfakta lezzetli yemekler yaparken zarafetinden muhteşem desenlerinden gözlerinizi alamayacağınız bir model olup mutfağınızın dekorunda tereddütsüz kullanabileceğiniz eşsiz bir model.
Son olarak gördüğünüz kahve rengi tuğla görünümlü ve tuğlaların arasından sarkan beton adeta gerçek duvar gibi duruyor. Evinizin duvarlarında farklılık yaratmak çiçin oldukça güzel ve muazzam bir duvar kağıdı modeli. Görüntüsü ile oldukça gerçekçi duran bu modeli dokunulmazlığı sürece kağıt olduğu anlaşılmaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa