El Örgüsü Lif Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

13 Aralık 2019 Cuma

El Örgüsü Lif Modelleri

Örgü sanatı daha önceki yazılarımda da paylaştığım gibi yüzyıllardan beridir günümüze akseden büyük bir kitlenin sembolü hale gelen Daha doğrusu Bir ülkenin sembolü haline gelen bir el sanatı dır.
Bu el sanatı geçmişe nazaran günümüzde daha modern bir hale gelmiştir. Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi örgü sanatı binlerce örgü modellerini içinde barındırıyor. Bugün sizlerle bu örgü modellerinden lif modellerini paylaştım sizinle. P Paylaştığım bu lif modelleri tamamen el emeği ile yapılmıştır. Diğer Örgü modellerine göre lif modeli yapmak biraz daha basittir. Hemen hepimiz görmüşüzdür pazarda ya da sokakta bunları yapıp satıp para kazanan insanları.
Sizinle paylaştığım bulutların üzerinde resim veya yazı bulmak mümkün. Bu lif modelimiz beyaz ve kırmızı iplerle yapılmıştır. Üzerine kırmızı iple yapılan kalp ve yanına yazılan Sen ve ben yazısı gayet birbiriyle uyumlu olmuştur.
Güllü modelimiz beyaz iple örülen limizin üstüne yeşil kırmızı ve sarı renk iple işlenen gül modeli insanin içini ısıtıyor.
Örgü sanatı insanların hayal ettiği herşeyi ilmek ilmek işleme sanattır. Görmüş olduğunuz modelin üstüne elma örülmüş. Kırmızı yeşil ve beyaz renklerin muazzam uyumu.
Armut desenli lif modelimiz renklerin canlılığı göz kamaştırıyor.sarı ve beyaz iple örülen armut gayet talı bşr uyum içinde olmuş
Paylaştığım modeller adedat bir meyve bahçesini andırıyor. Çilekli lif Modeliniz.
Meyve sepetli lif modelimiz renklerin uyumu gayet hoş birbirleriyle. Siyah beyaz sarı ve yeşil renklerden oluşan lif modelimiz oldukça gösterişli.
Etrafı beyaz iple ortası yeşil iple örülen modelimizin üzerine küçük kırmızı benekli işletmeler modele canlılık katmış.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa