El örgüsü patik Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

26 Aralık 2019 Perşembe

El örgüsü patik Modelleri

Geçmişi uzun yıllaraolan örgü sanatı günümüzde de gittikçe popüler hale gelmektedir. örgü deyince aklımıza birçok el sanatı gelmektedir. Bugün sizlerle el örgüsü patik modellerini paylaşacağım çeyiz sandıklarının olmazsa olmazı gelinlerin evine gelen misafirlerine hediye ettiği ya da gelen misafirlerin geline hediye ettiğin Binbir Emek verilerek yapılan el örgüsü patikler hediye olarak oldukça önemi büyüktür.
El örgüsü sanatı ile ilgili daha önce paylaştığım konularda da detaylı olarak bilgi vermiştim bunun için el örgüsü sanatının önemi anlatmakla bitmez.
Yine Bugün sizlerle elemeğigöznuru Emek verilerek yapılmış olan patik modellerini paylaşıyorum.
, Çoğunlukla mavi ip kullanılan mavi renk patik modelimiz üzerine pembe iple işlenen Desenler patiye hoş bir görünüm kazandırmıştır. kış aylarında sımsıcak tutan bir patik modelimiz
Soğuk kış aylarında genellikle ev içerisinde çorap yerine tercih eden patik modellerimiz oldukça sıcak ve kullanışlı modelleridir.
Hem ev içerisinde giyebileceğiniz hem de gönül rahatlığıyla hediye edebileceğiniz patik modellerimiz gayet şık ve birbirinden farklı modelleri ile oldukça göze hoş görünüşü ile oldukça Beğenilmektedir.
Rengarenk cıvıl cıvıl Emek harcanarak yapılan patik modellerini sizin için paylaştık özellikle Emek Verilen her şey önemi daha büyüktür. Gerek hediye olarak gerekse de kullanıldığı zaman farklı bir önem verilir ve her zaman daha değerli olur bizim için.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa