Karaca porselen tabak modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

2 Aralık 2019 Pazartesi

Karaca porselen tabak modelleri

Selamlar porselen deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Karaca Porselen markasının tabak modellerini sizinle paylaşacağım Hayatımızın her bölümünde her zaman hep en iyisini isteriz hayatımızda Her şeyde böyle durumu kesinlikle hayatımızda olan güzel şeylerle hiçbir zaman yedirmeyiz hep bir tane daha bir tane daha deriz ve Karaca Porselen kesinlikle çıkardığı yeni modellerle yeni desenlerle her zaman bir tane daha bir tane daha dedirten ürünlerle hep 1. Sırada yer almaktadır. Her zaman kullandığı kaliteli malzemelerle yaptıkları tabaklar hemen hemen Dünyanın her her yerinde kullanılmaktadır özellikle yemek masalarının süsleyen şıklık ve zarafeti ile her zaman büyüleyen Karaca Porselen her yıl yeni model ve desenlerle büyülemeye devam ediyor Hayatımızın her anı her bölümü kusursuz olmasını isteriz evimize gelen misafirlere Kesinlikle her şeyin en kalitelisini en güzelini sunmak isteriz. Her zaman gönül rahatlığıyla masaya koyabileceğimiz bu birbirinden güzel porselen tabak modelleri kesinlikle yemek masalarının olmazsa olmazıdır özellikle şunu belirtmek isterim ki kalite hiç bir zaman tesadüf değildir Bu yüzden gerek kalitesi ile görselliği ile birbirinden güzel farklı desen modelleri ile şıklığıyla her zaman bizi kendine hayran bırakan Karaca porselen tabakları size sunuyoruz
Hepimizin hemen her şeyde olduğu gibi porselen tabaklardada farklı zevklerimiz vardır.Karaca porselen Bi lerce çeşitleri ile her zevke göre Tabak modellerini bizlere sunmaktadır. Görmüş olduğunuz desenli porselen tabak modeli gerçekten üstündeki desen gayet düşünülerek ince bir işçilik ile göze hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir.
Görmüş olduğunuz tabak ise Genellikle cıvıl cıvıl model zevkleri olan insanların tercih edebileceği bir modeldir. Sizde masanızın cıvıl cıvıl rengarenk olmasını istiyorsanız gerçekten hiç tereddüt etmeden bu modei masanıza koyabilirsiniz. Üzerindeki kuş, kelebek ve çiçek desenleri ile adeta bir doğayı andırıyor. Tabak her nekadar siyah olsada üstündeki desenleri ile ilkbaharı andıran model siyah renge çok hoş bir tatlılık katmıştır.
Görmekte olduğunuz Tabak modeli gayet sade üzerinde hiçbir desen olmayan ve gold rengi ile sade şık bir masa için tercih edilebilecek muazzam bir modeldir. Dediğim gibi her model her desen her insanın göz zevkine hitap etmez. Sadelikten yana tercihi olan insanlar kesinlikle tercih edeceği bir modeldir. Özellikle kırmızı masa örtüsüne gayet uyumlu olan bu gold renkli bu tabağı dediğim gibi kırmızı yada bordo masa örtüsünün üstüne koyduğunuzda zeraferi göreceksiniz
Evet yine göz dolduran kare şeklinde dizayn edilmiş olan bu tabak gerçekten çok şık ve havalı bir Model. Üstüne siyah çizgiler ile çizilen desen bakıldığında göze hitap eden bir modeldir. Siyah ile beyaz rengi daima uyumludur. Bu porselen tabağı sade beyaz masa örtüsü ile kombin yapabilirsiniz.
Bu da başka bir tabak modeli Bu tabakta sadelik ön planda.özellikle bu tür tabak modelirini lüks restorantlarda daha çok kullanılıyor.Evinizdede misafir ağırladığınız zaman gönül rahatlığıyla masaya koyabileceğiniz,dikat ve ilgi çekici bir Tabak modelidir.
Karaca porselen tabak modellerini size tanıttık. Son olarak bu tabak yine sefaf desenli olup şaffaf deseninin üzerine siyah e hardal sarısı renkle yapılan desen yine görselliği ile çok hoş ve beğenilen rabet gören porselen tabak çeşididir.
Ne zaman Misafirliğe yada bir Restoranta gitsem porselen tabak her zaman ilgimi çekmiştir. İnanın çok beğendiğim bir porselen tabağını çercevelettirip evimin duvarına asmaya bile düşündüğüm olmuştur.Çünkü geçmişten günümüze porselen tabak üretiminde bayağı ilerleme olmuştur, geçen yıllara göre. Desenleri, modeli, rengarenk modelleri ile benim için hep bir tabloyu andırıyor. Evimde onlarca Porselen çeşitleri olmasına rağmen. Yeni bir model çıktığında,yine almak istiyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa