Kışlık erkek swet modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

4 Aralık 2019 Çarşamba

Kışlık erkek swet modelleri

Malumunuz önümüz kış ve bu günlerde kış kendini iyiden iyiye hissettirdi yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da kesinlikle kaliteli ve tarz elbiseler giymek isteriz onun için Bugün sizlerle kışlık erkek Sweet çeşitlerini paylaşmak istedim sizinle paylaştığım bu modeller yurtdışına ihraç edilen modelleridir. Kalitesi ile renkleri ile Gerçekten herkesin sahip olmak istediği daha önceki paylaştığım modellerde de belirttiğim gibi Kesinlikle her zaman kaliteden yana olmamız gerekir Çünkü piyasada çok ucuz elbiseler ve ürünler vardır bir elbiseye az para verip az giyeceğim de hem kaliteli hem de marka bir ürün alıp daha uzun süreli giyebiliriz bir de şunu da belirtmek isterim ki kesinlikle markası belli olan bir elbise giydiğiniz zaman o elbisenin size verdiği rahatlıktan elbisenin üstünüze oturuşundan iyi bir ürün olduğunu anlarsınız. Mesela ben eskiden hep herşeyin ucuzunu alırdım ayakkabı tişört mont vb markası belli olmayan ürünler alırdım.Birgün aldığım marka bir swet ile taklit ürünler almaktan vazgeçtim. Çünkü üstüme giydiğim gibi okadar güzel oturduk ki üstüme anlatamam diğer ürünlere göre daha rahat hareket ediyordum.
Dünyanın her yerinden olduğu gibi bizim ülkemizde de taklit ürün imalatını yapan bir çok tekstil firmaları vardır. Gerçekten kaliteli sağlam ve tarz ürün imalatını yapan çok az marka vardır. Sizinle o markalardan biri olan Mavi Jean firmasının ürettiği swet modelleri sunmak istedim.
Görmüş olduğunuz uçuk pembe renkli swet kendim giydiğim bir model. Boyun manşet ve etek bölümünde lastik kullanılmıştır. Kullanılan lastik çok sert bir lastik değil gayet esnek ve rahatsız etmez. Gayet sade ve tarzınızı ortaya çıkaran bir model.
Gri, üstü yazılı modelimiz bir Amerika markasıdır. Bir çok farklı alanda tekstil ürünleri üreten isim yapan bu markanın bu swet ise yine Bi okadar tarz ve kışın sıcacık tutan bir ürün. Uçuk gri rengi göze gayet hoş görünüyor.
Size sunduğum bu ürünlerde yakama talimatı doğrultusunda yıkadığınız sürece hiçbir zaman çekme, solma, yıpranma veya daralma olmaz. Gri rengine yakın bu swet modeli, üstünde markasının yazısı olan bir swet.Manşet ve etek bölümünde lastik kullanılmıştır. Bu tür swet modellerin bir çoğunda etek ve manşet bölümde geniş lastik kullanılır. Bu modelldede kullanılan geniş lastikğin içindeki siyah renk ince şerit gayet farklı bir tar katmıştır.
Rengarenk sevenler için gayet yet renkli ve göz alıcı bir model. Ben genellikle, giyimde renkli elbiseler tercih ettiğim için, en çok beğendiğim model.Lacivet Swet üstündeki kırmızı ve yeşil renkler son derece uyum abidesi olmuş. Diğer modellerde de olduğu gibi bu modelde de boyun manşet ve etek bolümüne geniş lastik kullanılmıştır. Geniş lastiklerin içinden geçen iki ince kırmızı çizgi şerit,ayrı bir güzellik ve şıklık katmıştır. Spor giyinenler için en kalite en tarz Swet modellerini sizin için paylaştım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa