Nike Erkek Ayakkabı modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

4 Aralık 2019 Çarşamba

Nike Erkek Ayakkabı modelleri

Spor ayakkabı deyince Tabii ki de akla ilk gelen marka Nike tir. Her yıl üstüne güzel şeyler katarak ürettikleri ayakkabıları dünya genelinde isim yapmıştır. Her yıl olduğu gibi çıkarttıkları ayakkabı modelleri ile her zaman adından söz ettiren Nike bu senede yine birbirinden şık birbirinden güzel ayakkabılar çıkartmıştır. Hemen hemen hepimizin Annesi veya babası dayımız amcamız neremiz bize şunu demiştir. Bir ayakkabıya bu kadar para verilir mi? Evet verilir.
Çünkü o ayakkabıyı insan giydiği zaman o ayakkabıdaki rahatlığı hissettiğiniz zaman inanın hiç düşünmeden o parayı verirsiniz. Nike ayakkabılarının üretirken baştan savma bir işçilik uygulamaz her zaman kaliteli malzeme kullanır.
Bir ayakkabıya bu kadar para verilmez diyenlere şunu söylemek isterim ki Nike markasının bir ayakkabısının nasıl üretildiğini nasıl aşamalardan geçirdiğini görmenizi tavsiye ederim O zaman bu düşünceniz den vazgeçersiniz Hele bir de giyerseniz kesinlikle bir daha tereddütsüz Nike ayakkabılarını tercih edersiniz. Nike ayakkabıları üretirken insan sağlığını düşünerek üretim yapıyorlar kesinlikle ayakkabılar terletmez koku yapmaz zamanla aşınmaz.İnanın bir defa giyen Birdaha vazgeçemiyor. Ayaklarda çıkan hastalıkların, yüzde doksanı giyinelen ayakkabılardandır.
.Çalışan insanlar günün enaz 10 saatini dışarıda geçirir bu zaman zarfında ayaklar ayakkabının içinde olup hava almaz terleme sorunu oluşur bu durum zamanla ayaklarda kaşıntı oluşturur. Nike bütün bunları düşünerek hava alabilen, her ayak şekline uyum sağlayan yürüyüşe göre aykla birlikte esneyen bir çok ayakkabı modeli bulunmaktadır.
Yeni bir Model ayakkabı çıkaracaklar zaman üzerinde yüzlerce kişi inceleme yapar ayakkabının hemem hemen her santimi ayakkabı modelistleri tarafından ölçülür biçilir ondan sonra üretime başlanır. Ayakkabı üretildikten sonra çok detaylı ve titizlikle kontrol edilir
Bir çok rengi bir araya getirerek ürettikleri binlerce ayakkabıdan bitanesini sizinle paylaşıyorum. Her insan farklı modellerde farklı renklerde Zevkleri vardır. Regarenk ayakkabı seven insanlar için tercih edebilecekleri oldukça tatlı bir model.
Sadeliğin ön planda olduğu bir ayakkabı modeli. Beyaz ve gri renklerin kullanıldığı ayakaıbın alt kısmına beyaz taban kullanılmıştır. Bağcıkların da beyaz kullanılmasından dolayı ayakkabı herşeyi ile birbiriyle uyumlu bir model olmuştur.Gayet sade şık ve rahatlığı hissettiren bir ayakkabı modelidir.
Bizzat kendim alıp giydiğim bir model. İster inanın ister inanmayın bu ayakkabıyı giydiğimde ayağım da ayakkabı varmı yokmu belli değildi okadar rahat be ayağıma uyum sağladıki anlatamam. Yürüyüşüm bile değişti. Bana yürümeyi sevdirdi. Eğer uzun süreli çalışıyorsanız yada spor yapıyorsanız mutlaka bir çift Nike ayakkabı almanızı tavsiye ederim.Benim için Nike vazgeçilmez bir markadır. Sizde deneseniz eminim sizin içinde vazgeçilmez olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa