Yeni Trend Kadın Çanta Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

1 Aralık 2019 Pazar

Yeni Trend Kadın Çanta Modelleri

Kadınlar her zaman kıyafetlerine uygun aksesuar kullanmak isterler bu aksesuarlar içinde çanta olmazsa olmazları dır kadınlar dışarı çıktıklarında yanlarına almadan çıkmadıkları en önemli aksesuar çanta diyebilirim bir kadının çantası dışarı çıkması neredeyse imkansız çanta bir kadının kıyafetlerini tamamlamakta büyük bir rolü vardır Kadınlar genellikle aldıkları ayakkabıya göre ya da aldıkları çantaya göre ayakkabı alırlar kadınlar için ayakkabı çanta uyumu çok önemlidir günümüzde kullandığımız birçok eşyaya çantada taşımak zorunda kaldığımız için hemen Herkesin hayatında büyük bir rolü vardır çantanın Kadınlar genellikle kıyafet kombini yaparken Kesinlikle o kombini tamamlayan en önemli aksesuar çantadır Kısacası çanta çoğu kadın için bir tutkudur vazgeçilmez bir tutkudur
Hiçbir kadın asla bir çanta ile getirmez hemen her kadının dolabında birden fazla çantası vardır hemen hemen her kıyafetine göre değişik farklı renklerde çantaları vardır her kadının çanta modellerine göre Farklı renkleri vardır Kimi kadınlar tek tarz çantalardan hoşlanırken kimi kadın ise her tarz her model ve farklı renk çantalardan hoşlanır
Kadınların çanta alırken dikkat etmesi gereken birçok husus vardır öncelikle şunu belirtmek isterim Her çanta her Kadına yakışmaz Öncelikle kadınların çanta alırken dikkat etmesi gereken en önemli şey çantanın markasıdır.
Genellikle markaya takıntısı olan bayanlar çanta alırken ilk maçta markasına bakar çanta her ne kadar güzel olsa da renkleriyle tarzı ile uyursa da markası çok önemlidir Bazı kadınlar için.
.Günümüzde birçok çanta markası vardır ve her bütçeye uygun çanta üretilmektedir.
Her kadın alacağı çantanın ebatına dikkat eder çünkü makyaj malzemeleri cüzdan telefon ve benzeri eşyaları çantada taşıdıkları için Çantanın ebatına içindeki bölümlerine dikkat etmelidirler.
Bir Çantanın içindeki bölmeler ne kadar az olursa Günlük kullandığımız eşyalar içinde bu kadar karışır. ve bu tür sorunlarla karşılaşmamak için çantanın ebatına dikkat edilmesi gerekir.
Çanta alırken dikkat edilmesi gereken bir Diğer husus çanta yapılırken kullanılan kumaşı kaliteli mi Değil mi dikiş kalitesine dikkat edilmelidir.
En güzel en kaliteli ve en şık çantalarımız Aksesuar da kadınların tutkusu haline gelen Marka zuhre çanta modelimiz.
Uzun boylu kadınlar çanta seçimi konusunda kısa kadınlara göre daha avantajlıdırlar. Bunu nedeni ise uzun boylu kadına hem büyük ebat hemde küçük ebat çanta kullanırlarken çantanın habes durmamasıdır. Bunun için çanta seçimi yaparken ebatlarına göre almak gerekir.
Kısa boylu bayanlar çanta şeçimi yaparlarken kesinlikle kendi boylarıran vücut ölçülerine göre Seçim yapmalıdırlar. Çünkü boyu kısa olan bir bayan büyük bir çanta kullandığı zaman çok hoş görünmez.
.Bunun için kısa boylu kadınlar, küçük biraz daha derli toplu bir şeçim yapmaları lazım. Çanta alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus mevsimine göre çanta almak yada kullanmak gerekir. Şöyle bir örnekle açıklamak istiyorum. Örneğin yazın deri çanta kullanmak pek sağlıklı bir şeçim olmaz. Çünkü deri çanta genellikle yazın terletir. Ve bu terlemeden dolayı kıyafetlerde sürekli bir ıslaklık Sö konusu olur. Böyle sorunlar yaşamamak için mevsimine göre çanta kullanmak gerekir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa