Armine eşarp modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

5 Ocak 2020 Pazar

Armine eşarp modelleri

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan eşarp, tesettür giyimin örtünme aksesuarlarındandır.İslam dininde genellikle baş ve boyun bölümlerini örtünmek amaçlı kullanılan tesettür giyimin vazgeçilmez bir parçasıdır. İslam dininin emredilmesi ile örtünmek amaçlı alınan eşarplar, bir zamanlar moda dünyasına damgasını vurmuştur.
Özellikle Hollywood starlarının kullandıkları bu aksesuarlar, belli bir akıma yol açmıştır.
Özellikle bayanların tesettür giyiminde en önem verdikleri parçalardan birisi de eşarp tir. Bugün sizlerle Armine eşarplarının en tercih edilen en beğenilen Eşarp modellerini paylaşacağım.
Armine eşarp modelleri kaliteli olup ve çok tercih edilen bir markadır. Binlerce renk ve modelleriyle tesettür giyim müşterilerine her zaman seçenek sağlamıştır.
Eşarp alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Çünkü günümüzde her şeyin sahtesi ve takliti üretilmektedir. Bugün piyasada İpek diye sattıkları
eşarplar gerçekten de İpek olmadığını Biraz araştırdıktan sonra anlarız. Çünkü İpek olan eşarplar örtün düğününde başta kayma yapmaz, ve kolayca zorluk çekmeden eşarbını zı yapabilirsiniz.
Ama kalitesiz İpek olmayan eşarplar ise çok uğraştırır,ve şöyle de bir olumsuz yönü vardır başta oluşan nem ve Teri çekmez.
Yaz aylarında özellikle içinden naylon iplik kullanıldığı için başta terleme yapar,ve rahatsız eder. Bunun için Sizler de böyle sorunlarla karşılaşmamız için Armine eşarp modellerini sizin için paylaşıyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa