Enza home yemek odası takımı - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

13 Ocak 2020 Pazartesi

Enza home yemek odası takımı

Bir evi tamamlayan en önemli şeylerden biri olan masa kesinlikle Enza Home'dan alınmalı. Kullanılan kumaşların kalitesi, renklerin canlılığı çok önemlidir bu konuda da Enza Home çok iyi bir konumdadır. Kullandıkları kumaşlar, deriler çok kaliteliler ve uzun süreli kullanılacak kadar hem modaya uygun hem de sağlamdırlar.
Aynı zamanda kullandıkları renkler de aynı şekilde asla solmayıp gayet sağlam bir şekilde uzun süreli kullanılabilir.
Masa alırken dikkat edilmesi gereken birkaç şey kalitesi rengi ve uzun ömürlülüğüydü bir diğeri ise evinize ya da odanıza uygun mu? Eğer küçük bir eviniz varsa ve küçük bir aile iseniz buna göre bir masa almalı ve ona göre konumlamalısınız.
Eğer salonunuza alacaksınız salonunuzdaki mobilyaların rengi ve büyüklüğü çok önemlidir. Eğer mobilyalarınız çok ve büyükse büyük bir masa almanız odanızı basık ve kötü gösterecektir, alanınızı daraltacaktır.
Ama eğer odanız büyükse ve mobilayalarınız güzel bir şekilde konumlanmışsa büyük bir masa almanız daha iyi alacaktır. Ve ayrıca da odanın rengi çok önemlidir odanın rengine göre masa almanız gerekir.
Eğer kalabalık bir aile iseniz 8-12 kişilik masalar ya da açılabilen Enza Home mağazalarında bulabileceğiniz portatif masalardan alabilir odanızı daraltmaktan kaçınanbilirsiniz. Açılabilen masalar yerden tasarruf için çok kullanışlıdır küçük aileler için de uygundur.
Masa alırken masa ve sandaleyelerin renk uyumları çok önemlidir ya tam kontrast renkler ya da çok aynı renkler olmalıdır. Eğer aynı renkler seçecekseniz açık kahve tonları ya da siyah masalar tercih edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa