Greyder Erkek Bot Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

12 Ocak 2020 Pazar

Greyder Erkek Bot Modelleri

Kışın vazgeçilmezi olan botlar kesinlikle Greyder'den alınmalı. Hem kaliteli hem şık hem de rahat olan bu botlar uzun süre rahat bir şekilde kullanılabilir ve memnun kalınmadığında zorluk çıkmadan rahat bir şekilde iade ya da değişim yapılabilir. Yarım ve spor botlar kışın en sık giyilen ayakkabılardır diyebiliriz. Fermuarlı botlar da sık tercih edilen botlardır. Eğer bağcıklarla uğraşmayı sevmiyorsanız en uygunu fermuarlı botlardır.
Giymesi de rahat olduğu için sıkça tercih ediliyor ve bazı fermuarlar ayakkabıya çok farklı bir hava katıyor daha şık görünüyor. Hem rahat hem de sıcak tuttuğu için sık sık kullanılabilir ve gündelik her kıyafetin altına giyilebilir.
Özellikle Greyder marka spor botlar rahat ve şık olmakla birlikte kullanılan deri veya kumaş ve içindeki polar bakımından da çok kaliteli ve renk skalası çok geniş olduğu için en çok tercih edilen botlardır.
İçindeki polar ayağınızı hem rahat ettiriyor hem de sıcak tutuyor bu da kışın botlarda aranacak özellikler arasında olmalıdır. Yarım botlardan sonra da en çok postallar kullanışlı ve sıcak tutuyor.
Hem günlük bir kotun altına hem de eteklerin altına giyildiğinde çok havalı bir görüntü olur. Postallarda genellikle siyah renk tercih ediliyor her şeyin altına rahatlıkla giyilebildiği için ama topuklu botlara gelecek olursak çok fazla rengi olmasıyla satışları simultanedir.
Her rengi farklı bir kıyafetle gayet güzel kombinlenebilir ve basit günlük bir kombini bile gayet şık bir hale getirebilir.g
Topuklu botlar alınırken en çok dikkat edilmesi gereken şey kaymaması ve derinin soyulmamasıdır. Greyder marka botlarda böyle sorunlarla karşılaşmanız pek mümkün değil, ancak çakma ürünler 50 tl gibi fiyatlardan başlıyor ve en fazla 150 tlye şık bir bot alabilirsiniz aslında bakarsınız.Ama bu botları ne kadar süre giyebileceksiniz ve ne kadar rahatlar.
Greyder botları çok rahat 2-3 sene giyebilirsiniz hem de hiçbir bozulma olmadan Çakma botlar ayaklarınızı da belinizi de çok kötü etkiler zaten görüntü olarak kötü durmalarının yanı sıra bir de sağlık açısından çok sorun yaşatabilir.
Ayak mantarına yol açabilir ve bu sizi çok rahatsız eder. Bu yüzden ayakkabı alırken kalitesi ve markası çok önemli bir rol oynuyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa