Yeşil Kundura Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

9 Ocak 2020 Perşembe

Yeşil Kundura Modelleri

İsmini duyuran belli Kundura markaları arasında yer alan Yeşil Kundura, ayakkabı sektöründe oldukça başarılı ürünler üreterek ismini duyurmuştur. Yeşil Kundura mağazalarında her ayak şekline göre Her beden ve her numarayı bulmak mümkün. Ayakkabılarda kullandığı kaliteli malzemelerden ürettikleri ayakkabılar kesinlikle ayakları rahatsız etmez, ayakta terleme yapmaz, ve daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi ayaklarda herhangi bir hastalığa yol açmaz.
Deri ayakkabı modellerinde kullandıkları deri gayet kaliteli ve kolayca yırtılmaz ve aşınmaz uzun ömürlü giyebileceğimiz ayakkabılardır. Bugün piyasada deri ayakkabı diye ürün satan onlarca mağaza vardır.
Ancak sattıkları ürünler kesinlikle gerçek deri olmayıp suni deride üretilip ve kısa zamanda yırtılmalar aşınmalar ve ayakta terletme yapan ayakkabılardır. Ancak Yeşil Kundura da, kesinlikle bu tür sorunlar yaşanmamaktadır.
Yeşil Kundura mağazalarında yüzlerce ayakkabı modeli bulmak mümkün, gerek klasik ayakkabılar, gerek spor kundura lar, gerekse damatlık takım elbisesi altına giyilebilen kundura lar, yazlık ve kışlık ayakkabılar bulmak mümkün.
Kaliteli bir ayakkabı Tabii ki diğer kalitesiz ayakkabıları göre biraz pahalıdır. birtakım insanların aklında şöyle bir düşünce var.
Bir ayakkabıya bu kadar para vereceğime o ayakkabıya vereceğim parayla gider iki çift 3 çift uygun ayakkabı alırım diye bazı insanlar var Ancak o alacakları 2-3 çift ayakkabı kesinlikle kaliteli değildir,ve yukarıda da belirttiğim gibi ayaklarda rahatsızlığa yol açar ve kısa zamanda yırtılmalar olur.
Ancak kaliteli bir ayakkabı aldığımızda biraz pahalı olabilir ama en azından giydiğimiz ayakkabıda ayaklarım rahat eder rahatlıkla 2 seneden fazla giyebiliriz Bu yüzden ayak sağlığımız açısından hijyenik ve kalitesiz sağlıksız olan ayakkabılar almamamız gerekir. Ayakkabı alırken bunlara dikkat etmemiz gerekir alacağımız ayakkabının numarasına bakıp ayakkabıyı almamamız gerekir.
Çünkü bütün ayakkabılarda kesimler ve kalıplar aynı değildir. Numarasına baktığımız ayakkabıyı mutlaka denememiz gerekir, bazı kesim ve kalıplardan dolayı numaramız olan ayakkabı bile ayağımıza uymayabilir,ve ayağımız içinde rahat etmeyebilir.
Bunun için dikkat etmemiz gereken en önemli şey alacağımızı ayakkabıyı denedikten sonra almamız gerekir. Alacağımız ayakkabıyı denedikten sonra mutlaka şöyle gözden geçirmek gerekir, ayakkabıda deforme var mı ayakkabı da herhangi bir yırtılma ya da fabrika Hatasından dolayı olumsuz bir durum var mı yok mu Kontrol ettikten sonra almamız gerekir. Başka bir husus ise aldığımız ayakkabının mutlaka garantisini almamız gerekir.
Bu konuda Yeşil Kundura verdiği Garanti ile aldığınız ayakkabı da herhangi bir problem ya da sorun olduğu zaman geri götürüp tamiri yapılıyorsa tamir edip yoksa götürdüğünüz ayakkabıyı Yenisi ile değiştirilir. Bunun için ayakkabı garantisi çok önemli. Yeşil kundura'nın birbirinden şık en tarz, en kaliteli Kunduralarını sizin için paylaştım. paylaştığım Bu ayakkabılar Gerçekten rahat ve gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz ayakkabılardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa