İstikbal Salon koltuk takım - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

22 Şubat 2020 Cumartesi

İstikbal Salon koltuk takım

Koltuk takımının evdeki önemi rolü oldukça büyüktür, gerek evinizin dekoru açısından gerek ise gün içerisinde günlük işlerimizden arta kalan zamanlarda sağlığımız ve rahatımız açısından oldukça önemlidir. Günlük hayatımızın neredeyse üçte birini salonumuzda veya oturma odamızda koltuklarınızın üzerinde geçiririz, ve bu süreç esnasında kesinlikle rahat etmek istirahat etmek vücudumuzun dinlenmesi için kaliteli rahat bir koltuk takımına her zaman ihtiyacımız vardır.
Sağlık açısından önemli olmasının yanı sıra ev dekorunda da oldukça etkileyici bir görüntü sağlamaktadır. Peki hayatımızda çok önemli bir yeri olan koltuk takımının nasıl olması gerekiyor, alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor, gelin hep beraber bunlara bir göz atalım.Öncelikle şunu belirtmek isterim ki mobilya alışverişlerinde hepimizin gözden kaçırdığı çok önemli püf noktaları var.Özellikle Mobilya alışverişlerinde genellikle mobilyanın rengine şekline çok takılırız daha doğrusu bunlara bakarak karar veririz.
Halbuki Mobilya alışverişlerinde ilk yapmamız gereken şey alacağımız mobilya'nın ne derece kaliteli ve sağlamlıkta olduğunu araştırmamız lazım, alacağımız mobilyanın sağlamlığı ile ilgili ilk önce o mobilyanın iskeletinde veya profilinde ne tür bir ağaç kullanılmıştır ona dikkat etmemiz gerekiyor. bunların yanı sıra alacağımı koltuk takımının markasına ve garantisi ne çok dikkat etmemiz gerekiyor. Peki alacağımız mobilyada kullanılan ağaç nasıl olmalı mobilyalarda kullanılan ağaçlar içerisinde genellikle fırınlanmış  ağaçtan yapılmış olan bir koltuk her zaman sağlamlardır.
Fırınlanmış Ağaç nedir? Nasıl yapılır,biraz bu işlemden  bahsedeceğim. Mobilyalarda kullanılan ağaçların nemini almak için o ağaçları büyük fırınlarda biraz yakıp sonradan mobilya kullanıldığı zaman o mobilyada nem kalmaması ve koku yapmaması için fırınlarda bu işlemi yapıyorlar. Çünkü mobilyada kullanılan ağaçlar kesildiği zaman illaki nemli olur Veo ağaçtaki kurutulup bahsettiğim büyük fırınlarda nemin alınmadığı zaman sonradan nemden dolayı koku yapabilir ve evinizde bu kokudan rahatsız olabilirsiniz.
Salonumuza veya oturma odamıza alacağımız koltuk takımının iskeletinde kullanılan ağaca karar verdikten sonra, mobilyada kullanılan kumaşa dikkat etmemiz gerekiyor.  Sonra da en son olarak rengine ve göz zevkinize hitap eden mobilyayı seçmemize her zaman fayda var.
Bu konuda size tavsiye edebileceğin en önemli markalardan biri olan İstikbal gerçekten de işin ehli olarak mobilya konusunda çok titiz davranarak ürünlerini kaliteli bir şekilde ürettiklerini söyleyebilirim.
Resimlerde de görmüş olduğunuz gibi görsellik açısından ve evinizin dekoru açısından birbirinden şık modelleri görmekte siniz. Görmüş olduğunuz modellerde bulunan sandık bölümlerinde evinizin içerisinde bulunan ufak tefek eşyaları, veya çocuğunuzun oyuncaklarını içerisine koyup salonumuzda veya oturma odanızda temiz bir ortam sağlayabilirsiniz.
Bellona koltuk takımlarının kalitesi sağlamlığı kesinlikle tartışılmaz.İstikbal mağazalarında her bütçeye uygun her zevke uygun renk seçenekleri ile müşterilerine her zaman alışveriş konusunda kolaylık sağlamaktadır. Sizler de oturma odanızda veya salonunuzda İstikbal kalitesi ile evinizin dekoruna uyumlu koltuk takımı modellerini alabilir evinizde kusursuz bir ortam yaratabilirsiniz.İstikbal koltuk takımı modelleri ile evinizde göz alıcı etkileyici ve muhteşem bir dekor sağlayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa