U.S POLO BAYAN GÖMLEK MODELLERİ - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

21 Şubat 2020 Cuma

U.S POLO BAYAN GÖMLEK MODELLERİ

Gerek erkeklerin, gerek ise bayanların kombin tamamlamakta önemli rol oynayan  en önemli parçalardan bir tanesi de kesinlikle gömlektir. Gömlekler markadan markaya veya kalıp kesimlerinden dolayı çeşitlere ayrılmaktadır. Bunlar klasik kesim slim fit veya regular kesim diye adlandırılır. Sizlerle bayanların gömlek seçimi yaparken nelere dikkat etmeleri konusunda bilgi vermeye çalışacağım.
Gömlek seçimi yaparken özellikle ilk dikkat edilmesi gereken şey vücut yapınıza göre gömlek seçimi yapmanız gerekiyor. Peki vücut yapınıza göre gömlek seçimi nasıl yapılır. Eğer kilonuzu olması gereken orantıda ise yani zayıf bir vücut yapınız varsa kesinlikle tercih etmeniz gereken gömlek slim fit modeli olmalıdır.
Ancak vücut yapınız kilolu bir yapıya sahipse regular diye tabir ettiğimiz biraz daha salaş  gömlek modellerini seçebilirsiniz. Bunları seçerken de dikkat etmemiz gereken bazı hususlar var. Bunları da şöyle sıralayabiliriz, vücut yapınıza gömleği seçtikten sonra üzerinize giydiğiniz zaman giydiğiniz gömlek sizi çok sıkacak şekilde ne çok dar olmalı, ne de üzerinizden düşecek derecede bol olmalıdır.
Yani üzerinize giydiğiniz zaman vücut hatarınıza uyum sağlayan ve bedeninize tam oturan gömlek seçimi yapmanız gerekiyor. Gömlek seçimi yaparken tabiiki dikkat etmemiz gereken hususlar bunlarla sınırlı değil. alacağınız gömleğin markası kalitesi kesinlikle çok önemli, gömlek alışverişlerinde mutlaka bildiğiniz daha çok tavsiye edilen müşteri kitlesinin yoğun olduğu markalardan alışveriş yapmaya özen gösterin. Marka ürünlerinin fiyatları sıradan ürünlerin fiyatlarına göre pahalıdır.
Bunun nedeni ise marka ürün satan firmalar, ürünlerinde kaliteli işçilik ve kaliteli kumaş kullandıkları için haliyle fiyatlarına da yansıyor. Çoğumuz alışverişlerde şu düşünce ile alışveriş yaparız, bir marka gömleğe verdiğim parayla sıradan bir markanın  iki üç tane gömleğini alır giyerim bu yanlış bir düşünce.
Belki sıradan bir markanın 2-3 adet gömleğini alırsın ama kesinlikle o gömlekten duyduğun rahatsızlıktan dolayı pişmanlık duyarsın. Paranı çöpe atmış olursun. Gömlek seçimi yaparken markasına karar verdikten sonra alacağınız gömleğin rengine karar vermeniz gerekiyor.
Eğer alacağınız gömlek günlük hayatınızda sık yiyeceğiniz bir gömlekse mutlaka elbise dolabınızda ki diğer ürünlerle kombin yaptığınız zaman o ürünlere uyabilecek bir seçim yapmanız daha sağlıklı bir karar olur. Sizlerle paylaşmış olduğum bayan gömlek modelleri hazır giyim sektörünün dev markalarından biri olan U.S POLO gömlek modelleridir. U.S POLO  Markası dünya geneline hitap eden Saygın ben nadir markalardan birisidir.
Sizlerde elbise dolabınıza kaliteyi ve şıklığı taşımak istiyorsanız U.S Polo bu konuda tercih edebileceğiniz ideal markalarından biridir U.S POLO mağazalarında kombinlerin izi  tamamlayabileceğiniz gömlek modelleri ile sizler de hem elbise dolabınızda hem de tarzınızda farklı değişiklikler yaratabilirsiniz kalitenin şıklığın ve güvenli alışverişin doğru markası olan U.S POLO gömlekleri  ile şık ve kaliteliyi bir arada yaşayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa