Vicco Kız Çocuk Kışlık Bot Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

2 Şubat 2020 Pazar

Vicco Kız Çocuk Kışlık Bot Modelleri

Soğuk kış günlerinin olmazsa olmazı ayakkabı çeşitlerinden biri size tabii ki de botttur. Kış aylarının soğuk geçmesini yanı sıra yağan karda yağmurda, dışarıda rahatlıkla geze bilmemiz için mutlaka ayakkabı dolabımızda ayakkabılarımızın içerisinde bir çift botumuzun olması gerekiyor. Özellikle çocuklarımızın dışarı çıktıklarında okula gittiklerinde ayaklarının ıslanmaması için sıcacık bir kış geçirebilmeleri için mutlaka kaliteli bir çift bota ihtiyaçları vardır.Malumunuz yaz aylarına göre kış ayları biraz daha zahmetli dır. İstediğimiz zaman istediğimiz gibi dışarıda gezemiyoruz ya da işe gidemiyoruz çocuklarımız yürüyerek okula gidiyorsa rahatlıkla yağmurdan, kardan ve kışın zor şartlarından dolayı yaz aylarına göre rahatlıkla dışarıda faaliyetlerini yürütemiyorlar.
Daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi çocuklarımız için yapacağınız alışverişlerde daha dikkatli daha hassas davranmamız gerekiyor. Soğuk kış aylarında çocuğumuzun dışarıda yağmurdan kardan etkilenmemesi için nasıl bir bot almamız gerekiyor, alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor bunlar hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağım.
Çocuk ayakkabısı deyince akla ilk gelen markalardan biri olan Vicco çocuk ayakkabısı üretiminde çocukların ayak sağlığı ile ilgili her şeyi gözden geçirerek üretim yapmaktadırlar.
Sizinle paylaştığım bot modelleri hem kullanışlı hem rahat bir o kadar da kaliteli ve sağlam bot modelleridir. Vicco mağazalarında yüzlerce bot çeşitlerinin içinde bazılarını sizler için paylaştım. Görmüş olduğunuz kız çocuk bot modelleri ile sizin de çocuğunuz bu kışı hem sıcak hem de şık geçirecektir. Peki çocuğumuza bot alacağımız zaman nelere dikkat etmeliyiz?
Öncelikle alacağınız ürünün markası çok önemli bildiğiniz bir markanın ürününü almanız sizin ve çocuğunuzun sağlığı için daha faydalı olacaktır.Bunların yanı sıra alacağımız ürünün genelde ilk başta bu ürünün rengi ve şekli dikkatimizi çeker.
Tabii ki alacağınız ürünün şekli ve rengini beğenerek almamız gerekiyor. Ancak alacağımız bir bot modelinin mutlaka kalitesine o üründe kullanılan kumaşa malzemelere dikkat ederek kararınızı verin. Öncelikle kız çocuğunuza bir bot alırken mutlaka o bot modelinin rahat olup olmadığına dikkat edin. Bütün bunları kontrol ettikten sonra alacağınız ürünü mutlaka çocuğunuza giydirdikten sonra almanız daha sağlıklı olur.
Hernekadar çocuğunuzun ayak numarasını bedenini bilseniz de, bazen aldığınız ayakkabı çocuğunuzun ayak yapısına üretimden kaynaklanan bir sorundan dolayı uymayabilir. Çocuğunuza giydirdiniz bot çocuğunuzun ayağını sıkıyorsa kesinlikle o ürünü almayın, her ne kadar satıcı size dese de zamanla açılır ayağına uyum sağlar kesinlikle aldanmayın. İlk başta alınan bir ayakkabı kesinlikle ilk giyildiği zaman rahat olması gerekiyor.
Çünkü bir botta kullanılan malzemeler genellikle kış şartlarına göre üretildiği için kalın malzemeler kullanılır ve pekte esneme, açılma payı olmaz. Bunları dikkate almayarak alacağınız bir bot çocuğunuzun Ayaklarında zamanla şekil bozukluğuna ve yaralara yol açabilir. Bu bağlamda vicco mağazalarında kaliteli ve her ayak yapısına uygun bot modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Vicco bot modelleri ile çocuğunuzun tarzını ve stilini ön plana çıkaracak, ve kış boyunca çocuğunuzun ayaklarını güvende hissederek sıcacık bir kış geçirmeaini sağlayacak.
Görmüş olduğunuz bot modellerinin içindeki taban bölümünde, yürürken ayak yapısına uyum sağlayan esnek malzeme kullanılmıştır. Malumunuz kış aylarında kadarda yada buzda yürürken ister istemez kaydığımız zamanlar oluyor,ve bu kaymalardan dolayı ciddi yaralanmalar oluyor.
Vicco çocuk bot modellerinin altında tırtıklı taban malzeme kullanıldığı için karda buzda kayma yapmaz ve çocuğunuz rahatlıkla emin şekilde yürür ve koşar.
Çocuğunuza bot alırken dikkat etmeniz gereken başka bir husus ise alacağınız botun iç kısmında mutlaka Türk olan bir modeli tercih etmeniz Çocuğunuz açısından oldukça önemli olacaktır. Çünkü bir botun güvenilir ve rahat olmasının yanı sıra sıcak tutması bir botta olması gereken en önemli özelliklerinden risidir. Ayrıca çocuğunuza alacağınız botun bağcıkları bağlanıldı zaman çocuğunuzun bilek bölümünün sarıp sarmadığına dikkat edin.
Eğer aldığınız bot modelinin çocuğunuzun bilek bölümünü tamamen sarmıyorsa kesinlikle o bot modelini almayın. Çünkü Açık kalan bilek bölümünde soğuk hava alır çocuğunuzun ayakları üşür. Sizlerde kızınıza bir bot almayı düşünüyorsanız kızınızın kış boyunca üşümeden Sıcacık bir kış geçilmesini istiyorsanız Hayalinizdeki bot modelini dikko mağazalarında yüzlerce çeşidin içerisinde bulabilirsiniz.Hayalinizdeki bir bottan beklediğiniz her şeyin daha fazlası vicco Mağazalarında uygun fiyata kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa