Koton Erkek Gömlek Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

2 Mart 2020 Pazartesi

Koton Erkek Gömlek Modelleri

Kombinlerin olmazsa olmaz en önemli parçalarından bir tanesi de gömlektir. Günlük yaşantımızda kombinlerimizi yaparken bazı zamanlar yaptığımız kombinler den pek de hoşnut duymayız. Bunun nedeni ise kombinlerde giymiş olduğumuz uyumsuz ürünlerden kaynaklanmaktadır.Kombin tamamlamakta oldukça önemli bir rolü olan gömlek yaz kış dört mevsim giydiğimiz giyim ürünleri içerisinde en önemli parçadır. Gerek günlük hayatta gerek ise özel günlerde elimizin altında bulunması gereken hayat kurtarıcı hemen herkesin birkaç gömleği vardır.Gömlekler diğer giyim ürünlerine göre kombin konusunda seçenekleri çok olan bir üründür.
Bir pantolon ile bir etek ile veya bir kazak ile giyilebilen bir üründür. Her Giyim ürünlerinde de olduğu gibi gömlek seçimi yaparken mutlaka içerisinde rahat edebileceğimiz bizi Işık gösteren kullanışlı ve hareketlerimizi kısıtlamayan bir ürün olmasını isteriz. Bütün bunların olabilmesi için dikkat etmemiz gereken en önemli şey kesinlikle bize uygun vücudumuza fiziğimize uygun gömlek modelini seçmemiz gerekir.
Gömleklerin birçok çeşidi ve modeli vardır Bunlar dar kesim Klasik kesim regular kesim slim fit ve benzeri çeşitleridir özellikle seçim yaparken kilomuzu göz önünde bulundurarak seçim yapmamız gerekiyor Mesela kilolu bir insanın slim fit bir model seçimi yapması çok da doğru bir seçim değildir veya zayıf bir insanım salaş regular kesim dediğimiz bir gömlek çeşidini seçmesi yanlış bir seçimdir genellikle zayıf ve fit vücuda olan insanların slim fit model çeşidinin seçmesinde her zaman fayda var.
Bu seçimi yaparken mutlaka üzerimize giydiğimiz gömleğin içerisinde hareket ettiğimizde kollarımızı kaldırdığımız da sağa sola hareket ettiğimizde hareketlerimizi kısıtlamaya özellikte olmasına dikkat etmemiz gerekiyor.
Bunların yanı sıra gömlek seçimi sırasında gömlekte kullanılan kumaşın mutlaka pamuk olmasına dikkat edin. Çünkü pamuk olmayan kumaşlar gün içerisinde terlediğimiz zaman terimizi içerisinde tutar ve koku yapmaya başlar.Bunun için Pamuklu ürünleri sürekli tercih etmenizde fayda var.
Bir gömlekten beklediğiniz her şeyi Koton kalitesi farkıyla yaşayabilirsiniz. Hazır giyim sektörünün önde gelen markalarından biri olan Koton hazır giyim konusunda oldukça başarılı saygın bir markadır. Resimlerde de görmüş olduğunuz gibi Koton gömlek modelleri günlük tarzınızı günlük kombinlerinizi yansıtan sizi Işık gösteren renk seçenekleri ile sizlere de kombin yaparken zorlanmayacaksınız.
Koton mağazalarında her bedene her zevke uygun gömlek modelleri bulmak mümkün. Sizlerde Koton kalitesi farkıyla kombinlerimiz de farklılık yaratabilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Koton gömlek modellerinin şık ve göze hitap etmesinin yanı sıra oldukça kullanışlı ve rahat özelliklerde üretilmiştir. Hayatınızın her anında gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz gömlek modellerini uygun fiyata alabilir elbise dolabınızı zengin gösterebilirsiniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa