Lumberjack Bot modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

1 Mart 2020 Pazar

Lumberjack Bot modelleri

Kışlık bot denince kesinlikle es geçemeyeceğimiz en önemli markalardan bir tanesi Lumberjack markasıdır. Kışlık bot modelleri içerisinde favori marka diyebilirim. Malum soğuk kış aylarının içerisindeyiz, kış aylarında yaz aylarına göre giyinmek dışarı çıkmak alışveriş yapmak biraz daha zahmetlidir. Bunun için soğuk havalarda yağmurdan kardan, kışın olumsuz şartlarından korunabilmek için ihtiyaç duyduğumuz en önemli ürünlerden bir tanesi de kuşkusuz botttur.Soğuk kış günlerinde dışarıda geçirdiğimiz zaman içerisinde, bazen yağmura yakalanmamak için bazen işimize zamanında gidebilmemiz için sürekli bir koşuşturma içerisindeyiz. Bu koşuşturma süreci içerisinde en çok etkilenen organlarımızdan olan ayaklarımız etkilenmektedir.
Bu yüzden mutlaka giydiğimiz zaman rahat edebileceğimiz rahatlıkla adım atabileceğimiz kaliteli konforlu ayaklarımızı sıcak tutabilen su geçirmeyen bir çift bota ihtiyacımız vardır.
Yukarıda da belirttiğim gibi kış ayları oldukça zahmetli geçen özellikle dışarıda çalışanlar için ayak sağlığı açısından mutlaka ihtiyaç duyulan en önemli üründür bot.
Ayaklarımızın rahat edemediği kalitesiz bir bot giydiğimiz zaman ve dışarıda çalışıyorsak hem dışarıda çalıştığımız zaman sürecinde işlerden duyduğumuz yorgunluğun verdiği rahatsızlığının yanısıra giydiğimiz bottan da ayrı bir rahatsızlık ayrı bir yorgunluk duyarız.
Bu yüzden ayak sağlığı açısından mutlaka rahat ve kullanışlı bir bot modeli tercih etmemiz gerekiyor. Peki yukarıda belirttiğim sorunlarla karşılaşmamak için alacağımız bir bot modelinde ne gibi özellikler olması gerekiyor. Bu sorunun yanıtı tabii ki alacağımız bir botta aradığımız en önemli özellik ayaklarımızı sıcak tutması dır.
Peki ayaklarımızı sıcak tutacak bir bot nasıl olmalı. Öncelikle botun içerisinde mutlaka kaliteli yün kullanılmış olması gerekiyor. Ayrıca botun dışında mutlaka su geçirmeyen havayı geçirmeyen kaliteli deri kullanılmış olması gerekiyor.
Bunlar bir botun ayakları sıcak tutması açısından oldukça önem taşıyan önemli etkenlerdir. Bir botta aradığımız başka bir özellik ise rahat olması giydiğimiz bir botun rahat olması ayaklarımızın rahatlığı açısından veya attığımız adımlar ve hareketlerimiz açısından oldukça önem taşımaktadır.
Alacağımız bir botun rahat olmasını gerektiren özellikler nelerdir. Peki Öncelikle botu ayağımıza giydiğimiz zaman ayağımıza mutlaka yarım numara büyük gelmesi gerekiyor. Çünkü bot diğer ayakkabılara göre esneme olasılığı biraz daha düşüktür. Bunun nedeni ise botta kullanılan kalın malzemeden kaynaklanıyor. Aldığımız botun içerisinde ayaklarımız rahat edebilmesi için botu ayağımıza giydiğimiz zaman kesinlikle ayağımızı sıkmayacak.
Eğer giydiğiniz bir bot ayağımızı sıkıyorsa ayaklarımız robot içerisinde rahat etmez aksine kan dolaşımını engellediği için ayaklarımız içerisinde adeta buz tutar. Yani bir bot ayağımıza giydiğimiz zaman ayaklarımız içerisinde adım atarken ayak yapımıza uyum sağlayacak özellikte olması gerekiyor. Son olarak alacağımız botu kış boyunca sürekli giydiğimiz için günlük hayatımızda giydiğimiz elbiselerimizi pantolonları mıza Kısacası elbise dolabında bulunan bütün elbiseleri mize uyum sağlayabilecek bir rengi seçmemize her zaman fayda var.Bu konuda da siyah veya kahverengi genellikle bütün kıyafetler giyilebilen en ideal renklerden bir tanesidir.
Gelelim alacağımız botun markasına yukarıda da belirttiğim gibi kesinlikle bot konusunda gerek Türkiye'de gerek de dünyada kalitesini markasını müşterisine ispatlamış önemli bir marka olan Lumberjack markası tercih edebileceğiniz en önemli markalardan bir tanesidir. Lumberjack bot modelleri sıcak tutması, rahatlığı kalitesinin yanı sıra uzun ömürlü giyilebilecek, zamanla yırtılmayan aşınmayan sağlamlıkta üretilmiştir.
Resimlerde de görmekte olduğunuz bot modelleri kesinlikle sudan etkilenmez içeriye soğuk almaz ayak sağlığı açısından sorun teşkil etmez. Sizlerde kış boyunca dışarıda yürüttüğünüz faaliyetler esnasında ayaklarınızın rahat edebilmesi için, üşümemesi için, ve kombinlerinizdenLumberjack kalitesi ve markası ile farklılık yaratmak için ayak şeklinize uygun göz zevkinize hitap eden modelleri Lumberjack mağazalarında bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa