Sheffer seramik Tava Tencere Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

13 Mart 2020 Cuma

Sheffer seramik Tava Tencere Modelleri

Züccaciye çeyiz eşyalarının içerisinde olmazsa olmaz parçalardan olan granit tencereler bayanların günlük hayatta yemek yaparken en çok kullandığı tencere modelleridir. Son yıllarda oldukça popüler olan granit tencereler oldukça kullanışlı ve sağlık açısından da büyük önem taşır. Granit tencerede pişen yemekler diğer tencerelere göre daha erken pişer ve yemekleri daha lezzetli olmasını sağlar.Granit kaplamalı ürünlere yağda pişirilmesi tercih edilen yüksek ısı gerektiren kızartma ve sote gibi Yemekler için gönül rahatlığıyla kullanılabilen ideal ürünlerdir. Rahat temizlenebilir ve yapışmaz özelliği ile fırında rahatlıkla kullanabilir, hatta içerisinde kek börek gibi hamur işleride yapılabilir.
Ancak granit kaplamalı ürünleri saklama kabı olarak kullanılmaz. Granit kaplamalı ürünler yağsız kullanıma uygun özelliklerde üretilmiştir. Yani granit kaplamalı tencere veya tavalara yağ koymadan içerisinde yumurta kızartatabilirsiniz.
Kesinlikle yapışmaz ve içerisine kırdığınız yumurtayı yağsız olmasına rağmen yakmaz. Granit tava ve tencereler kısık ateşte yemek ısıtıldığında ve kullanılan tavanın büyüklüğüne göre uygun ocakta yağ kullanmadan gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Yukarıda saydığım özelliklere sahip olan granit kaplama tencere modelleri Schafer markasının en yeni en trend ürünleridir.
Hepimizin de bildiği gibi Schafer gerek porselen konusunda gerek ise züccaciye eşyaları konusunda kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman ödün vermeden emin adımlarla müşteri kitlesini günden güne arttırmaktadır. Resimlerde görmüş olduğunuz granit kaplama tencere takımları çizilmeye karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir.
Schafer granit kaplama tencere ürünleri uluslararası standartlarda laboratuvarlarda incelendikten sonra üretimine başlayıp müşterilere sunulmaktadır. Granit kaplama tencere modelleri hem kullanışlı hem yemeklere lezzet veren uzun ömürlü modellerdir. Ancak şunu belirtmek isterim ki bir ürün her ne kadar kaliteli olursa olsun o ürünün ömrü doğru Kullanıma bağlı olarak değerlendirebiliriz.
Yani kaliteli bir ürünü yanlış kullandığımız zaman o ürünün ömrü pek de uzun sayılmaz. Granit kaplama ürünlerde elinizden geldiğince metal çatal bıçak kaşık ve benzeri malzemeler kullanmamak gerekir. Granit kaplama ürünlerde yemek yaparken karıştırmak gerektiği zamanlarda tahta kaşık veya ısıya dayanıklı silikon kaşık kullanmanızı tavsiye ederim. Granit kaplama tencere modelleri bütün gıdalara uygunluk derecesi aramaktadır. Yani sheffer ürettiği bütün ürünlerde olduğu gibi granit kaplama tencere modellerinde de gıdalara uygun analizler araştırmalar yaptıktan sonra üretime başlar. Sizler için paylaştığım granit tencere ve tava modelleri sağlıklı kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir.
Schafer granit kaplama tencere ve tava ürünleri ile yemekleriniz daha lezzetli ve sağlık açısından içiniz daha rahat olacaktır. Yemeklerinizi gönül rahatlığı ile yapabileceğiniz özelliklerde üretilen tencere modellerini Schafer mağazalarında birbirinden kaliteli ve rengarenk renk seçenekleri ile sizler de mutfağınızı renklendirebilir yemeklerinizin tadına varabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa