Yeni Trend Güneş Gözlüğü Modelleri - Moda Hobi

Flaş Konular

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor

2 Haziran 2020 Salı

Yeni Trend Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş Gözlüğü Modelleri

Geçmiş senelerde olduğun gibi bu yılda güneş gözlüğü modasına yön verecek olan güneş gözlüğü modelleri hangileri diye merak ediyorsanız yazımıza odaklanmalısınız. Bu sezon unisex gözlük modellerinde en fazla tercih edileni çerçeveli veya çerçevesiz olarak tasarlanan renkli camlı gözlükler olmuştur. Neredeyse tüm yüz biçimler uygun güneş gözlüğü modelleri arasında ise kemik saplı olanların kullanımının ise, çok daha rahat olduğunu söyleyebiliriz. Birçok renk kombinasyonunu bulunan renkli camlı gözlüklerle kıyafetlerinizle aradığınız uyumu yakalamanız mümkün olacaktır.
Oval, damla kare beşgen, altıgen gibi tüm yüz tiplerinle uyumlu olabilecek türdeki bu gözlükler kadın, erkekler rahatlıkla kullanabilmektedir. Sadece yazın bunaltıcı sıcaklarında değil,  sonbaharın kışa geçiş döneminde renkli camlı güneş gözlüklerini tercih listenize hemen ekleyebilirsiniz. Kahverengi, turuncu ve sarı, gibi renkleri sonbahar da kullanarak şık tarınızı sergileyebilirsiniz.

Şık ve rahat bir kullanım sağlayan Retro güneş gözlükleri renkli dizaynlarıyla bu sezon farklı bir moda anlayışıyla öncülük ediyor sadece kadınlar için değil erkekler içinde vazgeçilmez olan retro güneş gözlükleri çantanızdan eksik etmeyin deriz. Bu yılın en güncel olan güneş gözlüğü, modellerinden hiç şüphesiz siyah renkli olanlarıdır.
Eğer tüm kıyafet kombinleriniz ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz siyah güneş gözlüklerinin, bohem vintage olan modellerini kullanmanızı size şiddetle tavsiye ederiz. Renkli kemik çerçeveli olan kedi güneş gözlükleri ise her zaman olduğu gibi siz fark etmeden vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Sezonun trendi olan diğer güneş gözlükleri modelleri ise; kelebek çerçeveli güneş gözlükleri yükselişini sürdürmeye devam edecek gibi görünüyor. 
Yeni sezon gözlük modasında farklı modelleriyle kalın ve büyük çerçeveli gözlükler, gözlükleri hayli şık ve dikkat çekici olduğundan güneş gözlüğü modasının trendleri arasına girmiş gibi görünüyor. Klasik ve spor kıyafetlerinizle kombinleyeceğiniz dörtgen çerçeveli güneş gözlüklerinin renkli camlı ve çerçevesiz olan modellerine bakmadan geçmeyin.
Nerdeyse tüm yüz tipleriyle uyumlu olan koyu ve kalın çerçeveli olan güneş gözlükler sizi olduğunuzdan çok daha cool gösterecek. Kendi özgün stilinizi özgürce yansıtacağınız, dörtgen çerçeveli güneş gözlükleri hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih ediliyor. Klasik şık çizgisine sahip güneş gözlükleri bu sezonda revaçta olacak.

Kişiselleştirilmiş dizaynlarıyla fark yaratan vintage gözlük gözlükleri bu sezon yeni yorumlanmış modelleri ile göz dolduruyor. Yine bu sezona damgasını vuran çift çerçeveli gözlükler farklı tasarımlarıyla size çok cool bir hava kazandıracak. Çift çerçeveli gözlüklerin yeni yorumlanmış modelleri bu sezonda yükselişini sürdürecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Sponsor Bağlantılar

Anasayfa